بودجه رسانه‌های دیجیتال افزایش یافت

0
136

بودجه حوزه رسانه‌های دیجیتال حدود ۱۲ درصد افزایش داشته و حدود ۵۴ میلیاردتومان بودجه کلی برای آن تعیین شده است.

به گزارش بادیجی ، کمیسیون فناوری اطلاعات و ارتباطات اتاق بازرگانی با حضور تشکل‌ های حوزه فناوری اطلاعات و نمایندگانی از وزارت ارتباطات، وزارت فرهنگ، وزارت صنعت و سازمان توسعه تجارت به بررسی چند و چون میزان بودجه اختصاص یافته به حوزه فناوری اطلاعات در سال ۱۳۹۷ پرداخت.

بودجه رسانه های دیجیتال افزایش یافت

در این جلسه نماینده وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی نیز نکاتی را در خصوص بودجه مرتبط با فناوری اطلاعات در این نهاد مطرح کرد و گفت: در حوزه دولت الکترونیک تقریبا بودجه تفاوتی با سال قبل ندارد، اما در حوزه رسانه‌های دیجیتال حدود ۱۲ درصد افزایش داشته و حدود ۵۴ میلیاردتومان بودجه کلی برای آن تعیین شده است.

رمضانعلی صادق‌ زاده نیز که به نمایندگی از وزارت صنعت در جلسه ماهانه کمیسیون ICT اتاق بازرگانی ایران شرکت داشت، به بودجه‌ هایی که در قالب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی اختصاص یافته اشاره کرد و گفت: سال گذشته به پروژه‌های اقتصاد مقاومتی ۱۶ هزار میلیارد تومان اعطا شد و امسال نیز قرار است ۳۰ هزار میلیارد تومان در قالب پروژه‌های اقتصاد مقاومتی به واحدهای صنعتی اختصاص داده شود.

وی در خصوص نحوه ارائه این تسهیلات نیز گفت: تقاضاهای واحدهای صنعتی بررسی می‌شود و پس از تعیین واحدهای واجد شرایط بودجه در نظر گرفته شده اختصاص می‌یابد.

منبع:مهر

انتهای پیام/