بزرگترین گردهمایی اینترنت اشیاء ایران در بهمن ماه برگزار می‌شود

0
141
اینترنت اشیا
اینترنت اشیا

مدیر فروم اینترنت اشیاء ایران از برگزاری سومین کنفرانس سالانه و تخصصی IoT در بهمن ماه سال جاری خبر داد.

به گزارش بادیجی ، مهدی روحانی‌نژاد با اشاره به فعالیتهای اعضای فروم اینترنت اشیاء ایران و همگرایی میان اعضاء گفت: حرکتی جدی به سوی بهره‌برداری از خدمات مبتنی بر IoT در کشور در پیش است.

مدیر فروم اینترنت اشیاء ایران افزود: در همین راستا این فروم، سومین کنفرانس تخصصی IoT را با هدف بررسی آخرین روندها و تحولات خدمات مبتنی بر IoT در جهان و ایران، تبیین چالشهای پیش‌رو و طرح و بررسی راهکارهای کاربردی جهت رفع آنها، با حضور همه فعالان و علاقمندان برگزار می‌کند.

وی گفت: بعد از ارائه مفاهیم مرتبط با IoT در اولین کنفرانس در سال 1394 و ارائه نمونه‌های صنعتی شده خدمات و فناوریهای مرتبط با IoT در کنفرانس دوم، رویکرد فروم و شورای سیاستگذای کنفرانس سوم تمرکز بر ارائه دستاوردهای شرکتهای فعال در زمینه پیاده‌سازی خدمات IoT در ایران است.

او همچنین ضرورت سرمایه‌گذاری بر روی استارتاپهای IoT، تأثیر تحول دیجیتالی در صنایع از طریق توسه خدمات مبتنی بر IoT و تجزیه و تحلیل تحولات حوزه رگولیشن را از جمله محورهای اصلی این رویداد برشمرد.

این رویداد همزمان با نمایشگاه تخصصی IoTex 2018 در تاریخ 24 و 25 بهمن ماه سال جاری و در محل دائمی نمایشگاه‌های تخصصی شهرداری تهران واقع در بوستان گفتگو برگزار خواهد شد.

علاقمندان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند به سایت iraniotforum.org مراجعه کنند.

انتهای پیام/