برنامه‌ریزی واحد الکترونیک دانشگاه آزاد برای حضور فعال در حوزه استارتاپ‌ها

0
11

رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد از برنامه‌ریزی این واحد برای حضور فعال در حوزه استارتاپ‌ها مطابق با تأکیدات مقام معظم رهبری خبر داد.

به گزارش بادیجی، محمدرضا کشاورزی؛ رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد با بیان اینکه محورهای اصلی بیانیه گام دوم رهبر معظم انقلاب علم و پژوهش، اقتصاد، عدالت و مبارزه با فساد، معنویت و اخلاق، استقلال و آزادی، عزت ملی و روابط خارجی و سبک ملی است، اظهار کرد: دانشگاه آزاد برای حرکت در مسیر فرمایشات مقام معظم رهبری برنامه‌ریزی دارد و در این راستا واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد سعی دارد بازیگر فعال محتوا در فضای مجازی باشد چرا که تاثیر فضای مجازی به‌خصوص در برخی از محورهای بیانیه انکارناپذیر است.

وی افزود: در همین راستا ما استارتاپ‌ویکندی را هم برگزار کردیم چرا که برگزاری اینگونه برنامه‌ها علاوه بر تاثیرات بسیار خوب اقتصادی، تأثیرگذاری فرهنگی هم دارد.

رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد گفت: ما در واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد برای فعالیت در سرویس‌های توزیع محتوا مانند شبکه‌های اجتماعی، دائره المعارف‌ها، دانشنامه‌ها، بازی‌های رایانه‌ای و اپلیکیشن‌ها برنامه‌ریزی کرده‌ایم چراکه هر کدام از اینها می‌تواند برای رده‌های سنی مختلف جنبه‌های آموزشی و مهارتی داشته باشد.

رئیس واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد با بیان اینکه واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد بزرگ‌ترین دانشگاه الکترونیکی کشور است، افزود: این واحد از ایده‌هایی که می‌توانند در این حوزه‌ها تبدیل به کسب و کار شوند، حمایت می‌کند.

انتهای پیام/