بررسی بازی جذاب و فوق‌العاده Red Dead Redemption 2

0
11

تقریبا دو سال پیش بود که با وجود گمانه زنی ها و شایعه های متعدد، سرانجام شرکت راک استار گیمز رسما از ساخت بازی Red Dead Redemption 2 خبر داد.

به گزارش بادیجی ، امروز در این مقاله قصد داریم که به بررسی بازی جذاب و فوق العاده Red Dead Redemption 2 بپردازیم که می تواند برای شما دوستان جالب توجه و دوست داشتنی باشد.

نقاط قوت

بهترین بازی کُنسول که تا به حال در بازار عرضه شده است

بهترین داستان بازی در حالت Open-World

بهترین گرافیک بازی

نقاط ضعف

عدم سفر سریع که باعث طولانی شدن بازی می شود

پایان بازی اصلا قوی نیست

کیفیت بی نظیر بازی جذاب و فوق العاده RED DEAD REDEMPTION 2

می توانیم بگوییم که بهتری بازی عرضه شده تا به حال بازی Red Dead Redemption 2 است که می تواند همه ی کاربران را به خود جلب کند.

این بازی حتی از بازی Uncharted 4 و حتی بازی GTA نیز قوی تر است. شرکت تولید کننده این بازی Rockstar است که کمپانی قوی در زمینه تولید بازی های با کیفیت است.

از بازی های با کیفیت شرکت Rockstar می توانیم به سری مختلف بازی GTA اشاره کنیم که توانست دنیای بازی را به خود اختصاص دهد.

وقتی این بازی را در کنسول Xbox One X شروع می کنیم کیفیت خارق العاده ای رو مشاهده می کنیم که می تواند نگاه هر بیننده ای را به خود جلب کند.

داستان بازی جذاب و فوق العاده RED DEAD REDEMPTION 2

تقریبا دو سال پیش بود که با وجود گمانه زنی ها و شایعه های متعدد، سرانجام شرکت راک استار گیمز رسما از ساخت بازی Red Dead Redemption 2 خبر داد.

حال، هشت سال از عرضه نسخه اول این مجموعه پرطرفدار می گذرد و در حال حاضر، کمتر از یک روز به انتشار نسخه نهایی یکی از بزرگ ترین و مورد انتظارترین بازی های نسل هشتم یعنی «رد دد ردمپشن 2» باقی مانده است.

داستان بازی Red Dead Redemption 2 پیش درآمدی برای نسخه اول این سری است که در سال میلادی 1899 جریان دارد و حوادث و وقایع آن پیش از اتفاقات بازی رد دد ردمپشن آغاز می شود؛ جایی که دوره غرب وحشی آمریکا به دوران اوج خود رسیده و سیاست مداران و قانون گذاران با تدوین قوانین جدید و نابودی گروه های خلافکاران و کلاهبرداران، سعی بر این دارند که به دوران غرب وحشی آمریکا خاتمه دهند و عصر جدیدی را برای مردمان خود رقم زنند.

در این میان، شما به عنوان شخصیت آرتون مورگان و یکی از اعضای گروه یاغی و سرکش Van der Linde سخت در برابر این قانون ایستادگی می کنید و در پی یک حمله ناموفق از بانک شهر بلک‌ واتر (Blackwater)، بهترین و ماهرترین جایزه بگیران و ماموران فدرال برای یافتن آرتون و اعضای باند مذکور مامور شده اند و حکمی جز قتل شما ندارند.

حال، آرتور و گروه خلافکار خود راهی جز فرار در این سرزمین بی رحم آمریکا در پیش ندارد و برای حفظ بقا، باید همچنان به غارت و دزدی ادامه دهند.

منبع

انتهای پیام/