برترین نرم‌افزار مرور خاطرات قابلیت‌های هیجان‌انگیزی به کاربران می‌دهد

0
15

نرم‌افزار موبایلی Project Life – Scrapbooking یکی از هیجان انگیز ترین اپلیکیشن های موبایلی است که توسط استودیو برنامه سازی Becky Higgins LLC توسعه و منتشر شده است.

به گزارش بادیجی ، این نرم افزار بسیار جالب وظیفه ثبت خاطرات کاربران را بر عهده دارد و به نظر با قیمت ۲.۹۹ دلار می تواند یک اپلیکیشن بسیار خوب برای گوشی های موبایل باشد. Project Life – Scrapbooking به خاطر قابلیت های بسیار زیادی حجمی در حدود ۲۳۰ مگابایت مگابایت دارد و برای سیستم عامل های مشهور اندروید و IOS منتشر شده است.

نرم افزار Project Life – Scrapbooking عنوان اپلیکیشنی در زمینه ساخت دفترچه خاطرات دیجیتال می باشد و با این نرم افزار دیگر نیازی نیست تا کاربران برای ثبت خاطرات خود خود یک آلبوم و یا دفترچه خاطرات ایجاد کند به کلی چسب، قیچی و دیگر ابزار مختلف را تهیه کنند تا بتوانند برخی از اتفاقات خوب و بد را در آن ثبت کنند.

این نرم افزار امکاناتی را فراهم می کند تا به راحتی هر چه تمام تر دفترچه و آلبومی از خاطرات خود ایجاد کرده و آن ها را در گوشی هوشمند خودتان ذخیره کنید.

مجموعه ابزار به کار رفته در این نرم افزار را می توان جزو کامل ترین ها در زمینه ذکر شده دانست که هر کاربری را قادر می سازد بدون محدودیت، خاطرات روز خود را به آن بیفزاید. عکس ها را از گالری انتخاب، آن ها را به دلخواه خود ویرایش و با افزودن متن دلخواهتان به عنوان خاطره، آن را در یک صفحه از این دفترچه دیجیتال ذخیره نمایید.

این نرم‌افزار به طور کلی با به روز رسانی های مختلف قابلیت های منحضر به فردی را ایجاد می کند و برخی از این ویژگی ها به شرح زیر است:

وارد کردن تصاویر از گالری دستگاه

زوم، برش و تنظیم مجدد تصاویر

کشیدن و رها کردن آسان عکس ها

زوم ر روی اطراف صفحه برای افزودن جزئیات بیشتر

تنظیم اندازه، سبک و رنگ ها

انتخاب پس زمینه های رنگی

دسترسی به گزینه های متعدد طرح بندی صفحه

کتابخانه ای گسترده تشکیل شده از مدل کارت های مختلف

تنظیم گوشه ها به صورت گرد و یا زاویه دار

استفاده از موتور تنظیم گفتار به متن برای افزودن سریع خاطرات به صفحات

ذخیره خودکار آخرین تغییرات مربوط به هر صفحه

قرار گیری صفحات و کلاژ های ایجاد شده در یک مکان

به اشتراک گذاری و یا چاپ صفحات تکمیل شده

منبع

انتهای پیام/