بدترین گوشی سال ۲۰۱۸ بهترین تلفن همراه سال ۲۰۱۹ می‌شود؟

0
13

تلفن همراه “رد هیدروژن وان” به اعتقاد بسیاری از افراد یکی از بدترین ایده‌های تولید تلفن همراه در سراسر جهان محسوب می‌شود اما به نظر می‌رسد شرکت سازنده این تلفن همراه برنامه‌هایی ویژه برای احیای آن در پیش دارد.

به گزارش بادیجی، شرکت “رد” سازنده‌ دوربین‌های حرفه‌ای است بسیاری از فیلمسازان سرشناس در سراسر جهان از محصولات این شرکت استفاده می‌کنند اما به نظر می‌رسد این شرکت آنطور که در تولید و عرضه دوربین‌های هوشمند موفق بوده در تولید گوشی‌های هوشمند موفقیتی کسب نکرده است.

در واقع این شرکت با تولید تلفن همراه موسوم به رد هیدروژن وان در سال ۲۰۱۸ به این موفقیت، یک عقب‌گر جدی داشت و حتی بسیاری از افراد معتقد بودند بهتر بود این گوشی را تولید نمی‌کرد. این گوشی که ۱۳۰۰ دلار قیمت داشت از تراشه کم قدرت و ضعیف ۸۳۵ بهره می‌برد و دوربینی ضعیف تر از حد انتظار داشت.

اکنون به نظر می‌رسد شرکت رد برای سال ۲۰۱۹ برنامه‌ای جدید دارد و می‌خواهد رد هیدروژن وان را با دوربین‌هایی حرفه‌ای تر و در قالب یک بازطراحی حرفه‌ای روانه بازار کند. درواقع به نظر می‌رسد شرکت رد قصد دارد پاسخی کوبنده به منتقدان داده و یک تلفن همراه قدرتمند را روانه بازار کند.

تاکید شرکت رد بر باز طراحی و افزایش قدرت دوربین این تلفن همراه به این علت است که بسیاری از خریداران گوشی منظور با هدف استفاده از دوربین قدرتمند، این گوشی را خریداری کرده بودند اما در عمل با یک شکست بزرگ مواجه شدند. بر همین اساس اخیرا شرکت رد در بیانیه‌ای اعلام کرده که تیم طراح این شرکت در حال باز طراحی یک گوشی قدرتمند برای عکسبرداری و فیلمبرداری با لوازم جانبی دوربین‌های حرفه ای است. این بیانیه یک خبر عالی برای افرادی است که طرفدار این محصول بودند و دوست داشتند یک دوربین حرفه‌ای با کارکردهای تلفن همراه بخرند.

باید دید گوشی طراحی شده شرکت رد می‌تواند ناامیدی‌های سال ۲۰۱۸ را به امیدواری های سال ۲۰۱۹ تبدیل کند یا باز هم از سوی خریداران با شکست مواجه می‌شود.

انتهای پیام/