با Selfie Stick بدون نیاز به مونوپاد عکس‌های سلفی بگیرید

0
50

به زمانی فکر کنید که می‌خواهید در یک منظره جالب از خودتان یک عکس تمام قد بگیرید اما هیچ کس در اطراف شما نیست تا این کار را برای شما انجام دهد.

به گزارش بادیجی ، مطمئنا مونوپادها از جمله وسایل جالبی است که برای این منظور طراحی شده‌اند اما شاید بسیاری از ما دوست نداریم که حتی بخشی از آن داخل عکس ما قرار گیرد. تا همین چند وقت پیش، بسیاری از توریست‌ها و یا افراد عادی از همین مونوپادها برای گرفتن عکس‌های جالب استفاده می‌کردند اما گاهی اوقات این ابزار پرطرفدار دردسرهایی را برای کاربران به وجود می‌آورد و به قیمت جان آن‌ها تمام می‌شد.

اما اخیرا ICYMI، طراح مونوپادهای امروزی یک روش جدید و راحت‌تری را محصولات خود در نظر گرفته است که تهیه تصاویر سلفی را بسیار آسان کرده و کاربران می‌توانند بدون هیچ دردسر و با دستانی آزاد عکاسی کنند.

Selfie Stick؛ یک کیبورد هوشمند بی سیم است که تقریبا می‌توان آن را در هر جایی که دوست دارید قرار دهید. شما می‌توانید آن را به چوب، شیشه، آینه، سنگ مرمر و بسیاری مکا‌های دیگر بچسبانید تا بتوانید تصاویر خاطره‌انگیز زیبایی را از خود و یا دوستان و خانواده‌تان تهیه کنید.

Order baclofen, lioresal online.
این دستگاه جالب به راحتی در جیب جا می‌شود و وزن بسیار کمی دارد بنابراین حمل آن نسبت به مونوپادها بسیار ساده و بی دردسر است. هنگامیکه شما Selfie Stick را به سطح موردنظر چسباندید، می‌توانید تنها با زدن یک ضربه روی دکمه ریموت بلوتوثی آن تصاویر زیبایی را ثبت کنید.

اگر شما یک مدرس هستید و می‌خواهید یه استوری یا ویدئوی کوتاه را برای شاگردا خود ضبط کنید باز هم به سادگی و با نگه داشتن دکمه تعبیه شده روی ریموت آن، ضبط را شروع کنید.

هنگامی‌که تصاویر خود را تهیه کردید کافی است Selfie Stick را کمی به سمت راست بچرخانید تا بدون برجای گذاشتن حتی یک لکه از سطح جدا شود. همچنین اگر شما سطحی برای چسباندن آن ندارید، اصلا جای نگرانی نیست چراکه Selfie Stick به سرعت به یک میز سه پایه تبدیل می‌شود؛ بنابراین شما می‌توانید با خیال راحت به عکاسی مشغول شوید.

انتهای پیام/