با کدام اپلیکیشن‌های اندرویدی، جام‌جهانی 2018 را پیگیری کنیم

0
41

شمارش معکوس برای شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز شده است و جهان در تب و تاب فوتبال است. همانطور که میدانید فوتبال پرطرفدارترین و پربیننده ترین ورزش دنیاست و جام جهانی را هم می توان به عنوان مهمترین رویداد این ورزش که هر ۴ سال یک بار برگزار می شود نامید. حال در این مطلب قصد داریم تا برترین اپ های اندرویدی برای پیگیری جام جهانی را به شما معرفی کنیم.

به گزارش بادیجی ، شمارش معکوس برای شروع جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه آغاز شده است و جهان در تب و تاب فوتبال است. همانطور که میدانید فوتبال پرطرفدارترین و پربیننده ترین ورزش دنیاست و جام جهانی را هم می توان به عنوان مهم ترین رویداد این ورزش که هر ۴ سال یک بار برگزار می شود نامید. حال در این مطلب قصد داریم تا برترین اپ های اندرویدی برای پیگیری جام جهانی را به شما معرفی کنیم.

اپ رسمی ۲۰۱۸ FIFA World Cup Russia

اپلیکیشنی که در ایام برگزاری جام جهانی، حتما باید آن را داشته باشید و بدون شک در صدر اپ های اندرویدی برای پیگیری جام جهانی قرار خواهد گرفت! شما از طریق این اپ می توانید نتایج زنده، هایلایت ها، ترکیب تیم ها و ذخیره ها و دیگر آمارهای یک بازی را داشته باشید.

Panini Sticker Album

این برنامه در واقع یک آلبوم استیکر دیجیتالی می باشد. از طریق این اپ می توانید استیکرهای بازیکنان تمامی ۳۲ تیم حاضر در مسابقات جام جهانی ۲۰۱۸ روسیه را جمع آوری کنید.

Onefootball Live Soccer Scores

مرکز فعالیتی برای طرفداران خستگی ناپذیر فوتبال! Onefootball یک منبع عالی برای دست یابی به زمان بندی مسابقات، مطلع شدن از به ثمر رسیدن گل ها به صورت آنلاین، شایعات نقل و انتقالات بازیکنان و غیره می باشد.

FIFA Soccer: FIFA World Cup

هم برای بازی فوتبال و هم برای مدیریت تیم، این بازی فیفا یک تجربه ی جامع از ورزش فوتبال را در اختیار شما قرار می دهد. این اپ از طریق Google Play Store در کشور ما قابل دانلود کردن نیست.

Top Eleven 2018 Be a Soccer Manager

مهم ترین جنبه های مدیریتی یک باشگاه را با Top Eleven به عهده بگیرید و به طور مجازی به مدیریت موضوعات مختلف مربوط به باشگاه نوظهور خود بپردازید.

منبع:نت‌نوشت

انتهای پیام/