با مسواک‌های هوشمند سلامت دندان‌هایتان را بررسی کنید

0
44

طی چند سال اخیر پیشرفت تکنولوژی بسیاری از جنبه‌های زندگی افراد را تحت تاثیر قرار داده است. ورود مسواک‌های برقی یکی از مواردی است که می‌توان در این زمینه به آن اشاره کرد که بسیاری از افراد را پس از استفاده از این محصول جالب هیجان‌زده کرد. اما خبر خوب این است که این هیجان کماکان و با ورود مسواک‌های هوشمند ادامه دارد. Colgate E1، DiamondClean Smart  و Playbrush، نمونه‌های این مسواک‌های هوشمند هستند.

به گزارش بادیجی ، مسواک هوشمند Playbrush، مجهز به بلوتوث است که برای هر مسواک معمولی و غیر الکتریکی نیز مناسب است. بسیاری از مسواک‌های هوشمند از این دست از کاربران می‌خواهند نه تنها دندان‌های خود را مسواک بزنند، بلکه در حالی‌که این کار را انجام می‌دهند، به یک صفحه نمایش خیره شوند. شما به لحاظ نظری می‌توانید بدون کمک این صفحه نیز دندان‌های خود را مسواک بزنید، اما ایده کلی این دستگاه این است که شما بتوانید وضعیت دهان خود را در حال مسواک زدن، زمان صرف شده برای این کار و سپس بعد از مسواک زدن تجسم کنید و اطلاعات ارائه شده را مورد بررسی قرار دهید.

برنامه‌هایی که به همراه این مسواک‌ها ارائه می‌شود کاربران را از طریق فرآیند مسواک زدن هدایت می‌کنند و یا از طریق بازی‌هایی که برای کودکان طراحی شده است، این اطمینان حاصل می‌شود که آن‌ها دو دقیقه کامل را صرف مسواک زدن ‌می‌کنند، همچنین برای این منظور ساده‌ترین تصاویر عمومی دهان نیز به کاربر ارائه می‌شود.

buy cardura online cheap, zithromax without prescription.

جالب است بدانید که Colgate E1 و Playbrush به ترتیب با قیمت‌های 100 و 30 دلار دارای حالت‌های بازی هستند، در حالی‌که DiamondClean Smart با قیمت 200 دلار فقط برای بزرگسالان طراحی شده است. علت گران‌تر بودن DiamondClean Smart، ارائه انواع سر قلم موها مانند یک برس الکتریکی زبان و یک سنسور فشار داخلی است که برای اطمینان از این‌که شما بیش از حد سخت مسواک نمی‌زنید، طراحی شده ست.

از آنجایی‌که ممکن است بسیاری از مردم به دنبال این باشند که مراقبت بیشتری از دندان‌های خود داشته باشند و در صورت وجود مشکل از آن مطلع شوند؛ به نظر می‌رسد مسواک‌های هوشمند بتوانند این وظیفه را به خوبی بر عهده بگیرند. اما در مقابل، افرادی نیز هستند که شاید نمی‌توانند به خوبی این فرایند را انجام دهند و در اتصال بلوتوث و تنظیمات مربوط به آن دچار مشکل می‌شوند، بنابراین شاید برای این افراد استفاده از یک مسواک معمولی گزینه بهتری باشد.

انتهای پیام/