با صفحه اختصاصی Memories فیس‌بوک خاطرات‌تان را مرور کنید

0
39

فیس‌بوک یک صفحه اختصاصی جدید به نام Memories را راه‌اندازی کرده است که تمام لحظاتی که در طول سال‌ها با دوستان و خانواده‌تان به اشتراک گذاشته‌اید را در یک مکان نگه می‌دارد. این اطلاعات شامل پست و عکس، دوستان شما و حوادث مهم زندگی شما در طول این سال‌ها است. این صفحه جدید در واقع مدل گسترش داده شده صفحات فعلی مانند On This Day در این شبکه اجتماعی است.

به گزارش بادیجی ، اورن هود (Oren Hod)، مدیر تولید فیس‌بوک، در روز 11 ژوئن، در یک پست وبلاگ، گفت: “هر روز بیش از 90 میلیون نفر از صفحهOn This Day، به منظور یادآوری تمام لحظاتی که با دوستان خود در فیس‌بوک به اشتراک گذاشته‌اند، استفاده می‌کنند.” اما صفحه اختصاصی و جدید Memories دارای چند بخش مختلف است.

به عنوان مثال، بخش Friends Made On This Day، لیستی از دوستان شما که در تاریخ مشخص شده ارتباط خود با آن‌ها را شروع کرده‌اید را به شما ارائه می‌دهد. همچنین؛ بخش Recaps of Memories، شامل بازخوردهای فصلی یا ماهانه خاطراتی است که به یک پیام یا ویدیوی کوتاه اضافه شده است.

یکی دیگر از قسمت‌های جالب Memories، بخش Memories You May Have Missed، است. این بخش پست‌هایی که ممکن است طی هفته گذشته آن‌ها را ندیده باشید را به شما نشان می‌دهد.

هود می‌گوید: “کاربران هنوز هم می‌توانند به خاطرات خود از طریق بخش نشانه‌گذاری شده Memories در سمت چپ بخش News Feed در رایانه خود و یا در زبانه more در قسمت پایین و سمت راست برنامه تلفن همراه خود دسترسی داشته باشند.”

کاربران همچنین می‌توانند از طریق نوتیفیکیشن‌ها و یا پیام‌ها در قسمت Feed News به صفحه Memories دسترسی پیدا کنند.

انتهای پیام/