با این دو نرم‌افزار سلامت چشم‌هایتان را تضمین کنید

0
39

نرم افزار های کاهش خستگی و جلوگیری از ضعیف شدن چشم این روز ها در استور های رسمی سیستم عامل اندروید طرفداران بسیاری دارد.

به گزارش بادیجی ، این نرم افزار ها با ایجاد رنگ های که برای چشم ضرر کمتری دارد سعی دارند که به سلامت چشم کاربران کمک کند. این نرم افزار ها بسیار کاربردی است به همین دلیل قصد داریم به بررسی دو نرم افزار در این زمینه بپردازیم:

اپلیکیشن Bluelight Filter for Eye Care

اپلیکیشن Bluelight Filter for Eye Care توسط گروه برنامه نویسی Hardy-infinity توسعه پیدا کرده است و میلیون ها بار توسط کاربران دریافت شده است. این نرم افزار در صدر برترین برنامه های بخش Health & Fitness قرار دارد.

اپلیکیشن Bluelight Filter for Eye Care به صوت حرفه ای رنگ صفحه دستگاه شما را طوری تنظیم می کند که روشنایی آبی آن کاهش یابد تا در نتیجه هم چشمان شما کمتر خسته شوند و هم اینکه دیگر با وجود کار زیاد با دستگاه مشکلی برای خوابیدن نداشته باشید.

برخی ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

کاهش نور آبی صفحه ی نمایش به منظور کم کردن فشار وارده بر چشم

در اختیار قرار دادن ۵ رنگ فیلتر با امکان انتخاب از میان آن ها توسط شما و کاربران

فیلتر کردن رنگ ها به صورت کاملا طبیعی و مشاهده ی اخبار، ایمیل، وب سایت ها به وضوح کامل

دارا بودن توابع کاربردی نشان دادن یا مخفی کردن فیلتر در نوار وضعیت و …

اپلیکیشن sFilter- Blue Light Filter

نرم افزار دومی که مورد بررسی قرار می گیرد اپلیکیشن sFilter- Blue Light Filter است این نرم افزار توسط گروه Siso Mobile توسعه و در مارکت بزرگ گوگل پلی منتشر شده است. برنامه فوق با بهره بردن از سیستم خاص و هوشمندانه خود در صورت فعال شدن یک فیلتر کاملا محافظ بر روی نمایشگر شما فعال می کند تا میزان آسیب ها به حداقل ممکن برسد.

شاید یکی از مهم ترین قابلیت های این نرم افزار دسترسی به فیلتر ها در رنگ های گوناگون باشد ؛ به صورتی که ۱۲ رنگ مختلف و متنوع در لیست امکانات به چشم می خورد. میزان شدت فیلتر ها به دلخواه شماست و قادرید میزان تاری آن ها را کم و یا زیاد کنید.

برخی ویژگی های این نرم افزار به شرح زیر است:

مسدود کردن نور آبی صفحه نمایش برای کاهش میزان آسیب ها به چشم

تنظیم میزان شدت فیلتر به دلخواه خود

دسترسی به فیلتر ها در ۱۲ رنگ گوناگون

دسترسی به تنظیمات فیلتر از طریق نوار اطلاع رسانی

ویجت های هوشمند برای فعال و غیر فعال کردن آسان فیلتر

منبع

انتهای پیام/