بالاخره گلکسی S9 سامسونگ چه زمانی رونمایی می‌شود؟

0
109

سایت بلومبرگ در خبری از تاریخ احتمالی رونمایی از گلکسی S9 پرده برداشت. سامسونگ به احتمال قوی در ماه فوریه (بین ماه های بهمن و اسفند) مدل جدید گلکسی اس 9 را معرفی خواهد کرد.

به گزارش بادیجی ، سامسونگ معمولاً مدل‌های جدید خود را اوایل ماه مارس (اواسط اسفندماه) رونمایی می‌کند. درصورتی‌که این خبر صحت داشته باشد، سامسونگ قصد دارد این بار، مدل جدید خود را زودتر از موعد مقرر هر سال به بازار معرفی کند.

مثل سال‌های گذشته، سامسونگ مدل‌های جدید خود را اوایل مارس معرفی می‌کند و یک ماه بعد، در ماه آوریل عرضه رسمی آن به بازار را شروع می‌کند. اما شواهد و قرائن حاکی از آن است که این بار سامسونگ قصد ندارد مراسم معرفی خود را طبق تقویم هر سال پیش ببرد.

گذشته از تاریخ احتمالی رونمایی از گلکسی S9 چندی پیش نیز شایعات و خبرهایی منتشر شد در رابطه با اینکه سامسونگ قصد دارد مدل ای 9 و S9 Plus را هم‌زمان با نمایشگاه بین‌المللی سی ای اس در ماه ژانویه (دی – بهمن) به بازار معرفی کند؛ یعنی 2 ماه زودتر از موعد مقرر هر سال. حال، اگر اخبار مربوط به رونمایی ماه فوریه درست باشد، به نظر می‌رسد که سامسونگ تصمیم گرفته کمی از شتاب رونمایی بکاهد و به رونمایی مدل جدید خود یک ماه زودتر از موعد مقرر اکتفا کند.

گزارش‌ها درباره پرچم‌دار جدید سامسونگ و مدل اس 9 پلاس که هم‌زمان با اس 9 معرفی می‌شود، حاکی از آن است که این مدل چیزی فراتر از تکرار اس 8 خواهد بود.

بر اساس شایعاتی که در این مدت منتشر شده است، طراحی و سخت‌افزار اس 9 با اس 8 تفاوت زیادی خواهد داشت. گفته می‌شود که سامسونگ در این مدل از پردازشگر سریع‌تری استفاده کرده است و احتمال آن می‌رود که سامسونگ بر روی این مدل از اسنپ دراگون 845 استفاده کند. همچنین در رابطه با دوربین آن نیز گفته می‌شود که این دوربین پیشرفته‌تر از دوربین اس 8 خواهد بود. با این‌ همه، هنوز به‌ طور قطع نمی‌توانیم درباره دیزاین و سخت‌افزار این مدل اظهار نظر کنیم و باید تا رونمایی آن در ماه فوریه منتظر بمانیم.

انتهای پیام/