این قفل هوشمند به راحتی از وسایل شما نگهداری می‌کند

0
42

بدترین کابوس هر کس می‌تواند از دادن وسایل ارزشمندی باشد که در کیف خود قرار داده‌اید اما در یک مکان شلوغ از شما دزدیده می‌شوند و آن‌ها را از دست می‌دهید؛ قفل‌های موجود در بازار که برای کیف یا چمدان‌های مسافرتی طراحی شده‌اند از محبوبیت خاصی برخوردارند اما همه قفل‌ها به‌خوبی کار نمی‌کنند…

به گزارش بادیجی ، در واقع، بسیاری از آن‌ها می‌توانند به‌راحتی بریده شوند. به همین دلیل است که شما باید به فکر یک قفل مفید باشید، و روی نمونه‌ هوشمند آن مانند AirBolt Smart Travel Lock سرمایه‌گذاری کنید.

بر خلاف سایر قفل‌ها، AirBolt با همگام‌سازی گوشی شما کار می‌کند، بنابراین شما می‌توانید تنها با فشار یک دکمه از طریق یک دستگاه آی‌او‌اس یا اندروید، کیف یا چمدان را قفل کرده و یا باز کنید.

در ادامه این مطلب فقط به چند ویژگی مفید این قفل هوشمند اشاره می‌کنیم:

متصل به برنامه

قفل AirBolt بهترین دوست مسافرتی شما است. این قفل به گوشی هوشمند شما متصل می‌شود تا بتوانید آن را با استفاده از یک برنامه و یک اتصال بلوتوث باز کنید. ردیابی موقعیت مکانی در آن به این معنی است که هرگز از چمدان خود غافل نخواهید شد و حتی می‌توانید هشداری را برای اطلاع از این‌که آیا چمدان شما به جای دیگری منتقل می‌شود، دریافت کنید.

بسیار امن

شما حتی می‌توانید یک رمز امنیتی را برای جلوگیری از دسترسی غیرمجاز به کیف یا چمدان خود تنظیم کنید تا در صورت خراب شدن و یا سرقت گوشی، بتوانید از آن استفاده کنید. اما این قفل برخلاف آن‌چه که فکر می‌کنید یک وسیله بزرگ نیست. در حقیقت AirBolt به‌ خاطر طراحی منحصر به فرد خود جایزه طراحی خوب سال 2017 را از شرکت طراحی استرالیا به دست آورد. به علاوه، اگر شما به‌طور تصادفی آن را از طریق گوشی خود باز کنید، AirBolt خود را قفل خواهد کرد.

order periactin, buy dapoxetine online. دسترسی مشترک

اگر با دوستان یا خانواده مسافرت می‌کنید، می‌توانید دسترسی هر کسی را به برنامه باز کنید، بنابراین شما تنها کسی نیستید که موقعیت چمدان را مدیریت می‌کند. شما همچنین می‌توانید تاریخچه دسترسی قفل را در برنامه مورد بررسی قرار دهید.

طول عمر و کاربردهای فراوان

AirBolt با یک کابل میکرو USB همراه است، بنابراین شما همیشه می‌توانید مطمئن شوید قفل شما همیشه آماده به کار است. حتی اگر شما یک مسافر ماجراجو هستید که تمایل دارد کیف خود را همیشه به همراه داشته باشد، باید بدانید که این قفل هوشمند حتی در برابر آب و هوا نیز مقاوم است. اگر شما علاقمند به خرید یک SmartBoard AirBolt هستید، باید مبلغی معادل 79.95 دلار را پرداخت کنید.

انتهای پیام/