این ربات پست‌های اینستاگرامی دوستان‌تان را اتوماتیک لایک می‌کند

0
56

همه ما ممکن است در طول روز پست‌های متنوعی را با دوستانمان در شبکه‌های اجتماعی به اشتراک بگذاریم، اما حتما برای شما نیز پیش آمده است که برخی از دوستان شما هیچ یک از پست‌های شما را از دست ندهند و تمامی آن‌ها را لایک کنند.

به گزارش بادیجی ، در خوشبینانه‌ترین حالت می‌توان در نظر گرفت که آن‌ها دائما صفحه شما را چک و پست‌های جدید شما را بررسی می‌کنند، اما حالت دیگری هم وجود دارد و آن این است که آن‌ها از یک ربات کمک می‌گیرند تا بلافاصله بعد از انتشار پست، به آن‌ها اطلاع داده شود تا آن را لایک کنند!

اینستاگرام قابلیتی را برای کاربران خود فراهم کرده است که مانند یک ربات عمل می‌کند و از طریق آن شما برخی چیزها مانند پست‌های کاربر خاص خود را به صورت خودکار تنظیم می‌کنید تا در زمان اتشار به شما اطلاع داده شود.

وقتی کاربر مورد نظر شما پستی را به اشتراک می‌گذارد، در واقع، پیامی را دریافت می‌کنید که شما را از انتشار پست جدید مطلع می‌کند بنابراین می‌توانید با خیال آسوده آن پست را بررسی کرده و لایک کنید.

ایده این کار این است که هنگامی که شما فوق‌العاده مشغول هستید، به جای این‌که به طور کامل از پست‌های کاربر موردنظرتان غافل شوید، تنها نیاز است به جای پاک کردن صورت مسئله از این راهکار استفاده کنید.

این ربات به صورت رایگان در Github در دسترس کاربران قرار گرفته است. جالب است بدانید؛ گولزار(gulzar) طراح این ربات، در سال 1996، آن را به عنوان یک راه هوشمند برای مخاطبان خاص خود انتخاب کرد.

در حال حاضر، این ربات تنها برای کاربران اینستاگرام قابل استفاده است، اما قرار است در آینده‌ای نه چندان دور این قابلیت همراه با یک لایه تشخیص چهره به توئیتر نیز اضافه شود، بنابراین شما به طور بالقوه فقط می‌توانید تصاویری را که شامل دوست شما و یا سایر موارد مهم هستند را به جای تمامی پست‌های منتشر شده بررسی کنید.

یکی دیگر از گزینه‌های خوبی که این ربات در اختیار کاربران خود قرار می‌دهد، تنظیم اطلاعیه برای زمانی است که دوستان و یا مخاطبان خاص شما پست‌هایی را به اشتراک می‌گذارند.

شما می‌توانید برای انجام این کار به قسمت پروفایل فرد موردنظر در اینستاگرام رفته و سه نقطه موجود در سمت راست و بالای صفحه را انتخاب کنید.

zoloft for sale, dapoxetine without prescription.
حال کافی است از آن‌جا گزینه Turn on Post Notifications، را فعال کنید تا هر بار که یک پست جدید منتشر می‌شود برای شما نیز یک اعلان نمایش داده شود  تا بتوانید به راحتی و بدون هیچ دردسری پست‌های مخاطبان خاص خود را بررسی کنید.

انتهای پیام/