اکسپریا XZ2 Pro در بنچمارک HTML رویت شد

0
94

برای مدت طولانی زمزمه‌های متعددی درباره تصمیم سونی برای استفاده از نسبت صفحه نمایش ۱۸ به ۹ و پیوستن به سازندگانی که گوشی‌های خود را به نمایشگری کشیده و حاشیه اندک مجهز می‌کنند، شنیده می‌شد. به‌تازگی نیز جزییاتی از پرچمدار جدید کمپانی ژاپنی با نام اکسپریا XZ2 Pro در بنچمارکی به نام HTML فاش گشته است.

به گزارش بادیجی ، در درجه نخست، یکی از اطلاعات مهمی که درباره این پرچمدار لو رفته، بهره‌مندی از سیستم‌عامل اندرویو اوریو نسخه ۸.۱ بوده و مورد بعدی سایز نمایشگر دستگاه مورد بحث است که گفته می‌شود صفحه نمایش این گوشی هوشمند اندازه‌ای معادل ۴۲۴ در ۸۴۸ پیکسل دارد. با توجه به سایز مذکور، انتظار می‌رود که اکسپریا XZ2 Pro از نمایشگری با نسبت تصویر ۱۸ به ۹ بهره ببرد و بالاخره سونی هم بعد از گلکسی S8 و ال‌جی G6 تصمیم گرفته تا پرچمدار بعدی خود را به صفحه نمایشی کشیده مجهز نماید.

متاسفانه اطلاعات بیشتری از اسمارت‌فون مورد بحث در دسترس نیست ولی احتمال دارد سونی پس از سال‌ها مجبور به کنار گذاشتن زبان طراحی مختص خود، موسوم به Omni Balance شود. البته هم‌چنان ممکن است که اکسپریا XZ2 Pro با طراحی همیشگی و مستطیلی شکل این سازنده و بهره‌مندی از دکمه پاور در کنار گوشی رونمایی گردد که در این‌ صورت اسمارت‌فون یاد شده بسیار شبیه به گوشی اکسپریا XA2 خواهد بود.

منبع

انتهای پیام/