تقویت ذهن و حافظه در اپلیکیشن Memorado

0
48

بازی Memorado یک تمرین بسیار عالی برای مغز بوده که از خستگی و کندی آن به مرور زمان و با بالاتر رفتن سن افراد جلوگیری می‌کند. این اپ زیبا و کاربردی توسط Memorado Gmbh برای کاربران اندروید و iOS طراحی و عرضه شده است.

به گزارش بادیجی ، برای همه بسیار واضح است که با وجود دغدغه‌های روزمره ذهن انسان بسیار خسته شده و گاهی تحلیل مسائل مختلف برایش دشوار می‌شود.

داشتن ذهنی قوی و فعال می‌تواند بسیار ضروری بوده و در طول زمان از پیری مغز و بیماری‌های ناشی از آن جلوگیری کند. Memorado توانسته با تمرینات و بازی‌های متنوع بستری را برای قدرتمندتر شدن ذهن آماده کند.

کافی‌ست در طول روز دقایقی را اختصاص دهید به انجام تمرینات و بازی‌های طراحی شده در این اپ. در نهایت قسمت‌های حافظه، منطق، غلظت، واکنش و سرعت مغزتان سنجیده می‌شوند.

در ابتدا تعدادی سوال از شما پرسیده می‌شود که در‌صورت پاسخ دادن دقیق و صحیح به آن‌ها اپلیکیشن ادامه کار را بر اساس نتایج همین پرسش‌نامه انجام می‌دهد. بازی‌ها و تمرینات ذهنی بر اساس توانایی‌های شما برایتان به نمایش گذاشته شده تا بتوانید در حین انجامشان لذت آن‌ها را هم ببرید.

این بازی‌ها ذهن شمارا به چالش کشانده و از پیری و تنبلی آن به شدت جلوگیری می‌کنند. در ادامه می‌بینید که آمار دقیق قدرت‌ها و ضعف هایتان نیز نمایش داده می‌شوند. آزمایش‌هایی که در Memorado انجام می‌شوند بر پایه علم بوده و نتایج قابل استنادی دارند.

انتهای پیام/