اپل پارک آگوست 2017

0
85

Duncan Sinfield، کاربر یوتیوب به تازگی فیلم جدیدی از اپل پارک، مجتمع تازه ساخت اپل را منتشر کرد که با پهپاد فیلم برداری شده است. این فیلم نشان می‌دهد که چیزی به اتمام پروژه اپل پارک نمانده و بسیاری از مشتاقان و طرفداران اپل امیدوار هستند که مراسم معرفی محصول امسال اپل که در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد، در آمفی تئاتر بزرگ و زیبای استیو جابز این مجموعه برپا شود.

به گزارش بادیجی Duncan Sinfield، کاربر یوتیوب به تازگی فیلم جدیدی از اپل پارک، مجتمع تازه ساخت اپل را منتشر کرد که با پهپاد فیلم برداری شده است. این فیلم نشان می‌دهد که چیزی به اتمام پروژه اپل پارک نمانده و بسیاری از مشتاقان و طرفداران اپل امیدوار هستند که مراسم معرفی محصول امسال اپل که در ماه سپتامبر برگزار خواهد شد، در آمفی تئاتر بزرگ و زیبای استیو جابز این مجموعه برپا شود.

ویدیو Sinfield ظاهرا هنگام غروب خورشید فیلم برداری شده، با این وجود پیشرفت ساخت مجموعه از هفته پیش تا به امروز کاملا نمایان است که نشان می‌دهد کار ساخت و ساز این مجموعه با سرعت بالایی در حال انجام است. قسمت‌هایی از زمین‌های خالی اطراف این مجموعه، به نظر می‌رسد که با چمن مصنوعی پوشانده شده در حالیکه بیشتر نقاط فضای باز، فعلا خاکی است. مناطق سبز همچنین تعداد درختان اپل پارک را راحت‌تر نشان می‌دهد.

در اواسط ویدیو، ساختمان آمفی تئاتر استیو جابز را می‌بینیم که تعدادی کارگر داخل آن مشغول به کار هستند. به نظر می‌رسد ساخت این ساختمان نیز طی یک هفته، پیشرفت چشم گیری داشته است مثلا خاک اطراف این ساختمان ظاهرا جابه جا شده و احتمالا آماده بتون ریزی است. قسمت دیگری در اطراف آمفی تئاتر دیده می‌شود که گویا در آن به تازگی گیاه کاشته شده و آبیاری شده است.

در هر صورت بسیاری امیدوارند که آمفی تئاتر استیو جابز تا سپتامبر به بهره برداری برسد و مراسم رونمایی آیفون‌های جدید در آنجا برگزار شود. در ادامه ویدئوی گرفته شده از اپل پارک را از دست ندهید.

انتهای پیام

منبع:ای تی ایران