مدیر عامل اپل:

اپل واچ پرفروش‌ترین ساعت دنیا است

0
89

تیم کوک در کنفرانس امشب این شرکت به محبوبیت و موفقیت اپل واچ اشاره کرد و میزان رضایت مشتریان از این ساعت هوشمند را ۹۷ درصد اعلام کرد.

به گزارش بادیجی، تیم کوک؛ مدیرعامل اپل، در کنفرانس رونمایی آیفون‌های جدید اشاره‌ای به موفقیت ساعت‌های هوشمند این شرکت و مخصوصا اپل‌ واچ ۲ داشت و رشد فروش آن را ۵۰ درصد اعلام کرد.

وی همچنین آمار خیره‌کننده‌ای درباره رضایت خریداران اپل واچ ارائه داد و گفت: «۹۷ درصد از مشتریان اپل واچ از خرید خود راضی هستند.»

تیم‌ کوک می‌گوید مشتریان ساعت‌های هوشمند این شرکت به اپل نامه می‌زنند و می‌گویند اپل واچ زندگی آن‌ها را متحول کرده است و حالا سالم‌تر زندگی می‌کنند.

تیم کوک همچنین اعلام کرد که اپل واچ در حال حاضر رتبه اول را در بین تمام ساعت‌های دنیا دارد و بالاتر از رولکس، فوسیل، اومگا، کارتیه و … قرار می‌گیرد.

به گزارش بادیجی، امشب اولین بخش کنفرانس اپل پیرو اپل واچ و موفقیت‌ها و آمار این ساعت و همچنین معرفی نسخه تازه این محصول بود.

امشب اپل سری سوم اپل واچ را معرفی کرد که برای اولین بار ارتباط LTE را درون خود جای داده است. این بدین معناست که می‌توانید از این پس موزیک استریم کنید و به تماس‌های تلفنی خود جواب دهید بدون اینکه ارتباطی با گوشی تلفن خود برقرار کنید. در کنار معرفی نسخه جدید تیم کوک همچنین اعلام کرد که اپل واچ حال ساعت شماره یک دنیا است (البته از نظر درآمدزایی). اپل توانسته با غلبه کردن بر رولکس، فاسیل و امگا بر صدر جایگاه فروش بنشیند و 50 درصد افزایش سوددهی سالانه را داشته بشد.

حال بازگردیم به قسمت ارتباط LTE، این محصول به صورت پیش‌فرض این ارتباط را دارا خواهد بود و به شما امکان می‌دهد تا مثلا موزیک‌ها را استریم کنید و حتی درون خود ساعت ذخیره کنید و پخش کنید. از سری پیشین قابلیت GPS نیز اضافه شده بود که با استفاده از این قابلیت دیگر نیازی به گوشی شما نیست تا آمار دقیقی برای مسافت طی شده دریافت کنید.

حال با اضافه شدن قابلیت ارتباط این ساعت به اولین ساعت اپل تبدیل می‌شود که ارتباطی جداگانه نسبت به گوشی خواهد داشت و مطمئنا تا زمان استفاده از آن و اطلاعات بیشتر نمی‌توان متوجه شد که عملکرد این محصول چگونه خواهد بود.

البته اپل اولین شرکتی نیست که ارتباط LTE را درون دستگاه خود قرار داده و پیش از این ال‌جی در Urbane و سامسونگ در Gear S3 هم LTE و هم GPS درون دستگاه قرار داده بودند، اما مشکلی که این دو قابلیت ایجاد می‌کنند مصرف بیش از حد باتری است که باید ببینیم اپل چگونه این مشکل را حل کرده است.

انتهای پیام/