اپلیکیشن جدید گوگل به تمام پیام‌هایتان پاسخ‌های هوشمندانه می‌دهد

0
52

پاسخ هوشمند یا همان Smart Reply، یکی از ویژگی‌های مورد علاقه بسیاری از کاربران جی‌میل است که به شما اجازه می‌دهد فقط با ضربه زدن بر روی پیام متنی مربوطه به تمامی ایمیل‌های خود پاسخ دهید. ابرقدرت جدید گوگل برای پاسخ دهی هوشمند به پیام‌های دریافتی بالاخره معرفی شد، برنامه‌ای که این شرکت در نظر دارد تا به‌زودی آزمایش آن را شروع کند.

به گزارش بادیجی ، اساسا، این ویژگی به شما اجازه می‌دهد به پیام‌های خود در اپلیکیشن‌های پیام‌رسان مانند Hangouts، WhatsApp و Facebook Messenger، تنها با زدن یک ضربه و به صورت مستقیم از قسمت اعلان‌ها پاسخ دهید.

cheap zoloft online, dapoxetine online.

همچنین، چندین ویژگی برنامه‌ریزی شده جالب دیگر نیز در این اپلیکیشن وجود دارد، از جمله حالت Do Not Disturb، که به‌طور خودکار و در زمانی‌که شما مشغول رانندگی هستید فعال می‌شود تا تلفن‌همراه شما بی‌صدا شده و به کسانی که برای شما پیامی را ارسال کرده‌اند اطلاع دهد که نمی‌توانید پاسخگو باشید.

همچنین اگر کاربر یک پیام فوری را دریافت کرده باشد این اپلیکیشن مطمئن می‌شود که حتی اگر گوشی شما بی‌صدا هم باشد، توجه شما را جلب خواهد کرد.

طبق گزارش‌ها، این اپلیکیشن می تواند تقویم کاری شما را چک کند و در صورتی‌که تعطیل باشید یا در آن روز مشغول به کار نباشید، به دوستانتان اطلاع دهد.

به نظر می‌رسد در حال حاضر این اپلیکیشن برای کاربران اندروید در دسترس خواهد بود و با توجه به اعلام کودک مبنی بر شروع تست‌ها و آزمایش‌های اولیه، بنابراین برای استفاده از این برنامه پرکاربرد باید کمی صبر کنیم.

جالب است بدانید؛ گوگل در گذشته نیز قابلیت‌های مشابهی در جی‌میل و همچنین پیام‌رسان‌هایی مانند Google Allo و بسیاری موارد دیگر را به کاربران ارائه کرده است.

شرکت Ray Kurzweil، در گذشته نیز قابلیت Smart Response را برای سرویس جی‌میل گوگل طراحی و ارائه کرده بود اما به نظر می‌رسد گوگل برای کار بر روی این پلت‌فرم از تیم دیگری استفاده کند.

انتهای پیام/