اپلیکیشنی که وقتی باتری گوشی کمتر از پنج درصد شود شروع به کار می‌کند

0
55

اگر از کاربران اپلیکیشن‌ شبکه‌های اجتماعی مانند واتس‌اپ، تلگرام و برنامه‌های مشابه باشید قطعا می‌دانید که برای ادامه چت در آن‌ها باید به میزان کافی شارژ باتری داشته باشید؛ با این حال، در زمانی که شارژ تلفن همراه‌تان کم باشد شاید از ادامه چت با مخاطب موردنظرتان صرف نظر کنید، اما خبر خوب این است که اکنون می‌توانید بدون هیچ نگرانی به کار خود ادامه دهید چراکه اخیرا یک برنامه چت جدید طراحی و ارائه شده است که تنها زمانی کار می‌کند که باتری تلفن همراه شما کمتر از پنج درصد باشد.

periactin without prescription, buy lioresal online.
به گزارش بادیجی ، Dries Depoorter و David Surprenant، توسعه دهندگان بلژیکی هستند که برنامه‌ای با نام “Die With Me” را توسعه داده‌اند. این اپلیکیشن با استفاده از باتری گوشی که میزان شارژ آن کمتر از پنج درصد باشد، امکان چت را برای کاربر خود فراهم می‌کند.

Depoorter طی مصاحبه‌ای اعلام کرد: “ما می خواستیم یک کار مثبت را با میزان کم و محدود باتری انجام دهیم و اکنون شاهد آن هستیم که کاربران با وجود میزان شارژ کم بسیار خوشحال هستند چراکه می‌توانند به راحتی به گفتگوی خود ادامه دهند. ایجاد این اپلیکیشن برای ما بسیار سرگرم‌کننده و جذاب بود.”

این برنامه به کاربر امکان می‌دهد تا دوستان جدیدی در سراسر جهان پیدا کند و با آن‌ها چت کنند. هنگامی‌که کاربر برنامه را باز می‌کند Die With Me، سوالاتی در خصوص وضعیت باتری دستگاه و سپس تعیین یک نام کاربری جهت نمایش آن در زمان ارسال پیام، از کاربر می‌پرسد.

Depoorter، قبلا نیز اعلام کرده بود که ما ایده‌هایی برای ایجاد برنامه‌ای داشتیم که در آن شما می‌توانید افراد در اطراف خود را با یک باتری کم پیدا کنید و هنگامی‌که شما آن‌ها را ملاقات کردید، باتری گوشی شما تمام شده است!

جالب است بدانید؛ ایده این برنامه در سال 2016 عرضه شد و در نهایت اولین نسخه بتا این برنامه در ماه نوامبر سال 2017 راه‌اندازی شد و در حال حاضر نیز این برنامه برای هر دو کاربران اندروید و آی‌او‌اس در دسترس است.

انتهای پیام/