انگلستان با کمک هواوی مدرن‌تر می‌شود

0
27

برای یک شرکت بین‌المللی چیزی بهتر از داشتن شرکایی نیست که در همه حال به تعهدات خود عمل می‌کنند و ثبات را هم برای خود و هم برای شریک خود به ارمغان می‌آورند.

به گزارش بادیجی، چند روز پیش بیشتر از ۲۰۰ نماینده از شرکای انگلیسی هواوی در مراسم UK Partner Summit در لندن شرکت کردند. در این مراسم هواوی از بروزرسانی شبکه تامین‌کننده‌ها و شرکای خود خبر داد و از تازه‌ترین عملکرد کسب‌وکار شرکت، استراتژی همکاری و برنامه‌های خود برای بازار انگلستان که یکی از مهم‌ترین بازارها است، پرده برداشت.

تم امسال در هفتمین سال برگزاری این مراسم، «بیایید با هم رشد کنیم» بود. هواوی این فرصت را غنیمت شمرد تا تعهدش را به انگلستان تکرار کند، استراتژی خود را در قبال برنامه‌های شرکای مختلف بیان کند و درباره بینش خود نسبت به فرصت‌هایی که در انگلستان است، صحبت کند. شرکت‌کننده‌های این نشست شامل تامین‌کننده‌ها، شرکای اکوسیستم، مشتریان کلیدی، تحلیلگران و اصحاب رسانه بودند.

دکتر لیانگ هوآ؛ رئیس هیئت مدیره هواوی با سخنرانی در این مراسم از دیدگاه‌های خود درباره فرصت‌ها و ترندهای دنیای فناوری اطلاعات (ICT) گفت. او در سخنان خود خاطر نشان کرد که دیجیتالی شدن وارد فاز جدیدی از رشد خودش شده. برای اینکه مزایای اطلاعات، اتصالات و دیجیتال در دسترس همه باشد، «هواوی نقش مهمی در ارائه ابزارهای هوشمند و زیرساخت‌های فناوری اطلاعات ایفا می‌کند.»

وی همچنین به تعهد دولت انگلستان برای تبدیل این کشور، به رهبر دنیا در زمینه ۵G و فراهم کردن قابلیت اتصال پرسرعت و قابل اعتماد به شهرها، شهرک‌ها، مناطق روستایی و تامین شبکه‌های تماماً فیبر ملی، اشاره کرد.

رئیس هیئت مدیره هواوی اینگونه صحبت‌هایش را ادامه داد: «چیزهای زیادی در این‌باره هست که هوآوی می‌تواند در آن مشارکت کند. ما نقش پیشرو را در زمینه ۵G برعهده داریم. ما در آزمایش ۵G همراه دولت انگلستان بودیم و آماده‌ایم تا از راه‌اندازی تجاری ۵G در انگلستان پشتیبانی کنیم. ما در حال پشتیبانی از تکنولوژی «فیبر تا خانه‌ها» (FTTP) در این کشور هستیم. ما همچنین راه‌حل‌هایی نوآورانه و رقابتی برای اتصال مناطق صعب‌العبور داریم.»

رونمایی هواوی از مرکز آموزشی جدیدش در انگلستان

در این مراسم، هوآوی از برنامه‌هایش برای افتتاح یک مرکز آموزشی هم خبر داد. هدف این مرکز جدید، که در بیرمنگام واقع شده، توسعه و آموزش مهندسانی است که می‌خواهند از راه‌حل‌ها و تکنولوژی ۵G استفاده کنند. هواوی با امضای یادداشت تفاهم با چهار شرکت مهندسی انگلیسی که از شرکای کلیدی آن‌ها محسوب می‌شوند، پشتیبانی از توسعه مهارت‌های کارکنان خود را تضمین کرده است. این مرکز توانایی آموزش بیش از ۵۰۰ مهندس را در سال دارد و ماه ژوئن امسال افتتاح خواهد شد.

جری وانگ؛ مدیرعامل هواوی انگلستان گفت: «این اجلاس سراسری فرصت خوبی است تا از شما برای زنجیره تامین باارزشمان در اینجا تشکر کنیم. ما به‌خاطر روابط انعطاف‌پذیر و پرباری که در این ۱۸ سال با شرکا و تامین‌کنندگان در انگستان داشته‌ایم، سپاسگذاریم. تخصص، دانش و کیفیت خدمات آنها به هواوی، برای ارائه خدمات به مشتریانمان در اینجا، اهمیت بسیاری دارد. ما مشتاقیم که رشد و گسترش روابط کلیدی موجود را ادامه دهیم، در حالی‌که می‌خواهیم در آینده زمینه فرصت‌های تازه‌ای را به وجود آوریم».

رابین کانوی؛ مدیر اجرایی شرکت ARCC گفت: «ما از سال ۲۰۱۵ با هواوی همکاری می‌کنیم و به دستاوردهایی که در این مدت با کمک یکدیگر به دست آورده‌ایم، بسیار افتخار می‌کنیم. همانطور که هواوی به رشدش در انگلستان ادامه می‌دهد، ما برای ایفای نقش کلیدی در کمک به آن‌ها برای دستیابی به اهدافشان، هیجان‌زده‌ایم».

در طول این رویداد، پیت کالینگز از Oxford Economics گزارشی از تاثیر اقتصادی هواوی در انگلستان منتشر کرد. این گزارش که با همکاری هواوی و Oxford Economics تهیه شده، از سهم برجسته هواوی در اقتصاد انگلستان خبر داد؛ سهمی که از طریق سرمایه‌گذاری، ایجاد شغل و اعانه‌ای که این شرکت چینی به خزانه انگستان می‌دهد، ایجاد شده است.

انتهای پیام/