اندرویدQ برای اینترنت ۵G برنامه ویژه دارد

0
18

از زمان معرفی اندروید Q پیشرفت‌های هیجان‌انگیزی در نسخه‌های مختلف آن دیده شده است؛ از پیشرفت‌های بصری تا ارتباط کاربری اما جالب است بدانید که برخی معتقدند اندروید Q به‌طور مشخص برای تطابق با اینترنت ۵G برنامه‌ریزی شده است.

به گزارش بادیجی، این روزها صحبت از فناوری که می‌شود نام اینترنت ۵G نیز به‌طور دائم شنیده می‌شود. بر همین اساس نیز حدس زده می‌شود، گوگل برای تقویت رابط کاربری در اندروید Q برنامه‌هایی ویژه برای کاربران خود دارد. در ادامه به بررسی سه دلیل اصلی این ادعا می‌پردازیم :

سرعت خیرکننده اندروید Q

وقتی اینترنت ۵G در کار باشد اما خبری از گوشی‌های قابل پشتیبانی از این سرعت نباشد، عملا انگار هیچ اتفاقی نیفتاده است. بنابراین اندروید Q مثل یک فرش قرمز بین گوشی هوشمند و اینترنت ۵G عمل می‌کند. همه شواهد و قرائن حکایت از آن دارند که سرعت اندروید Q برای تطابق با اینترنت ۵G استثنایی خواهد بود.

کاهش حجم داده‌های مصرفی توسط اندروید Q

وقتی سرعت ورودی بالا باشد اما سرعت آپلود در سیستم شما پایین، درواقع باز هم اسیر هیچ می شوید و نمی‌توانید از داده‌های دریافتی خود نهایت استفاده را داشته باشید اما اندروید Q این مشکل را تا حد زیادی حل کرده است. افزون بر این اندروید Q می‌تواند تخمین بزند تلفن همراه شما ظرفیت پذیرش حجم بالایی از داده‌ها را دارد یا خیر. این موضوع منجر به تعدادی انتخاب خودکار از سوی کاربران می‌شود.

قابلیت مشاهده اتصال

اندروید Q کمک می‌کند تا کاربران به سرعت متوجه شوند واقعا در حال دریافت اینترنت ۵G هستند یا خیر. شاید این ویژگی بسیار ساده و پیش پا افتاده به نظر برسد اما فراموش نکنید که ما در جنگ اینترنت ۵G قرار داریم و کوچک‌ترین امکاناتی بسیار مهم ارزیابی می‌شوند.

انتهای پیام/