انتشار رندری از آیفون XI با تم Dark mode

0
29

چند روز پیش بود که نشریه بلومبرگ از احتمال عرضه iOS 13 با تم تاریک سخن گفت و حال رندر جدیدی از آیفون 2019 اپل با تم Dark mode منتشر شده است.

به گزارش بادیجی ، سال‌هاست که تم تاریک در اپلیکیشن‌ها با استقبال کاربرانی که شب‌ها در نور کم از آن‌ها استفاده می‌کنند رو به رو شده است، اما با این وجود تا چندی پیش خبری از آن در سیستم عامل گوشی‌های هوشمند نبود تا این که گوگل در اندروید 9 این تم را اضافه کرد و به نظر می‌رسد اپل نیز تصمیم دارد iOS 13 را با تم Dark mode عرضه کند.

طبق پیش‌بینی‌ها نسخه بعدی iOS دارای یک تم تیره در تمام محیط سیستم عامل خواهد بود یعنی زمانی که کاربر این تم را فعال کند Dark mode در تمام بخش‌ها فعال می‌شود و همه اپلیکیشن‌های پیش فرض از آن برخوردار خواهند شد. اما به نظر شما این تم تاریک در گوشی‌های 2019 اپل چه شکلی خواهد بود؟

همان طور که در تصاویر بالا مشاهده می‌کنید، رندری از آیفون XI با iOS 13 و در حالت تاریک منتشر شده است که تصویر ذهنی خوبی از واقعیت به ما می‌دهد.

هنوز مشخص نیست که اپل سیستم عامل جدید خود را چه زمانی ارایه می‌کند، اما پیش‌بینی می‌شود iOS 13 همراه با آیفون‌های جدید در سپتامبر 2019 (شهریور 98) عرضه شود و احتمالا نسخه‌های اولیه‌ای از آن زودتر از موعد مورد نظر در اختیار توسعه‌دهندگان iOS قرار بگیرد و اخبار بیشتری از آن منتشر شود.

انتهای پیام/