امکان به اشتراک گذاشتن وضعیت باتری از طریق گوگل مپ

0
35

حتما برای شما نیز پیش آمده است که با خیال راحت از منزل خارج می‌شوید تا به کارهای روزمره خود رسیدگی کنید اما در شرایطی قرار می‌گیرید که نیاز به تلفن‌همراه‌تان دارید ولی شارژ باتری کافی برای استفاده از آن وجود ندارد.

این موضوع یکی از شایع‌ترین دغدغه‌های کاربران تلفن همراه است اما خبر خوب این است که در آینده هیچ نگرانی در این خصوص نخواهید داشت چراکه نسخه بتای گوگل‌مپ برای اندروید این امکان را برای کاربران فراهم می‌کند تا بتوانند در کنار محل سکونت، میزان شارژ باقی مانده تلفن همراه خود را نیز به اشتراک بگذارند. شما فقط می‌توانید از این قابلیت که بیشتر در مواقع اضطراری کاربرد دارد، در یک محدوده عمومی استفاده کنید چراکه به احتمال زیاد سطح شارژ تلفن‌همراه شما لحظه به لحظه کاهش می‌یابد.

cardura buy online, buy zithromax online.
به طور ویژه کدهای نقشه برای به اشتراک گذاری اطلاعاتی از جمله زمان دقیقی که شما در یک توقف معین و همچنین ارائه میانبرهای ایستگاه‌های مورد علاقه، که به‌طور بالقوه می‌تواند جهت نقشه‌ها را تحت تاثیر قرار دهد.

ممکن است بتوانید قبل از دریافت به روزرسانی‌های برنامه، از آن‌ استفاده کنید. کد مخفی مانند این می‌تواند در چندین نسخه باقی بماند و یا این‌که اگر آماده نباشد و آن‌طور که انتظار می‌رود کار نکند، حذف شود. با این حال، این ترکیب نشان می‌دهد که گوگل می‌خواهد با به اشتراک گذاری موقعیت مکانی کارهای بیشتری را نسبت به گذشته انجام دهد و این موضوع می‌تواند بینش شما را نسبت به آن‌چه انجام می‌دهید تحت تاثیر قرار دهد.

انتهای پیام/