افزایش کاربران فضای مجازی از ۳۰۰ هزار در سال ۹۲ به ۷۰ میلیون در سال جاری

0
298
فضای مجازی
فضای مجازی

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: موضوع آسیب‌های اجتماعی در فضای مجازی در نشست امروز کمیسیون فرهنگی مطرح و عنوان شد که تعداد کاربران از ۳۰۰هزار نفر در سال ۹۲ به ۷۰ میلیون نفر در سال جاری افزایش پیدا کرده است.

به گزارش بادیجی ، سیده فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی با اشاره به نشست امروز کمیسیون فرهنگی مجلس گفت: در نشست امروز موضوع آسیب‌های اجتماعی با حضور وزیر ارتباطات، سردار سلیمانی جانشین فرمانده کل نیروی انتظامی و تعداد دیگری از مقامات مورد بحث و بررسی قرار گرفت.

وی افزود: در این جلسه مطرح شد که پلیس فتا در ۱۷۴ شهر کشور فعال است و زیرساخت‌ها برای ایجاد پلیس فتا در ۱۵۰ شهر دیگر نیز در حال آماده‌سازی است.

سخنگوی کمیسیون فرهنگی مجلس اظهار داشت: در جلسه امروز پیرامون همکاری ناجا و وزارت ارتباطات برای کنترل و نظارت بهتر بر فضای مجازی و جلوگیری از آسیب‌های اجتماعی مباحث مختلفی مطرح شد.

ذوالقدر خاطرنشان کرد: تعداد کاربران در فضای مجازی از ۳۰۰ هزار نفر در سال ۹۲ به ۷۰ میلیون کاربر در سال جاری رسیده است که این تعداد از پهنای باند تلفن همراه برای حضور در فضای مجازی استفاده می‌کنند.

انتهای پیام/