اعلام قیمت شیائومی Mi 6X پیش از رونمایی رسمی

0
44

در حالی که تنها چند روز به برگزاری مراسم رونمایی از Xiaomi Mi 6X زمان باقی مانده، اطلاعات جدیدی از این گوشی هوشمند جدید چینی‌ها منتشر شده است. اطلاعاتی که از قرارگرفتن نام و مشخصات این محصول در وب‌سایت Android.com بدست آمده است.

به گزارش بادیجی ، امروز Xiaomi Mi 6X در حالی در لیست رسمی Android.com قرار گرفته که هیچ تصویر رسمی از آن منتشر نشده است. با وجود این، حجم قابل توجهی از اطلاعات، از این محصول جدید انتشار یافته است. بر این اساس، انتظار می‌رود Xiaomi Mi 6X به صفحه‌نمایش ۶.۰ اینچی، چهار گیگابایت رم، ۳۲ یا ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی و اندروید ۸.۱ اوریو مجهز شود.

نکته مهم‌تر اینکه قیمت Mi 6X نیز بر اساس مستندات جدید، هرچند به طور غیررسمی اما اعلام شده است. بر این اساس، انتظار می‌رود مدل مجهز به چهار گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی، با قیمت ۲۳۰ یورو پیش روی مشتاقان قرار گیرد. آن‌طور که از شواهد امر پیداست، شیائومی مدل مجهز به شش گیگابایت رم و ۶۴ گیگابایت فضای ذخیره‌سازی داخلی را هم با قیمت ۲۶۰ یورو به بازار عرضه خواهد کرد.

وب‌سایت GSMArena‌ پیش از این نیز مدعی شده بود میان رده جدید شیائومی با عنوان Mi 6X در قالب تجهیز به رابط کاربری MIUI، از صفحه‌نمایش ۶ اینچی با نسبت ابعاد مدرن ۱۸ به ۹ بهره‌مند خواهد شد. تراشه اسنپ دراگون ۶۲۶ در کنار ترکیب دو دوربین ۲۰ و ۸ مگاپیکسلی، از دیگر مشخصات این محصول است.