استارت‌آپ کانادایی Unta در یک قدمی جهانی شدن

0
35

Unta، یک استارت‌آپ کانادایی است که یک پلت‌فرم تجارت الکترونیک همه جانبه را برای خرده فروشان مواد غذایی ارائه می‌دهد. این استارت‌آپ که یک پلت‌فرم بر مبنای فضای ذخیره‌سازی ابری ارائه می‌دهد در سال 2009 در تورنتو تاسیس شد و تمام رشته‌های مورد نیاز برای فروشگاه‌های مواد غذایی را برای فروش آنلاین در اختیار شما قرار می‌دهد.

به گزارش بادیجی ، این استارت‌آپ همچنین همزمان ابتکارات بازاریابی مبتنی بر مکان را در فروشگاه ارائه می‌دهد.

cardura no rx, zithromax reviews.
جالب است بدانید؛ این پلت‌فرم به نقاط مختلف سیستم‌های خرده فروشان از جمله نقطه فروش و ثبات سیستم، استفاده از داده‌ها و یادگیری ماشین پیوست می‌خورد و از آن‌ها برای ارائه توصیه‌های شخصی به هر خریدار، استفاده می‌کند. شرکای تجاری Instacart در سان فرانسیسکو با فروشگاه‌های محلی، روزانه هزاران محصول برتر مواد غذایی را عرضه می‌کنند. این شرکت در حال حاضر به مبلغ 675 میلیون دلار سرمایه‌گذاری کرده است.

به عنوان یک نتیجه از این معامله، Unata تبدیل به یک شرکت مستقل Instacart خواهد شد و با نام تجاری خود ادامه خواهد داد. بریسون مدیرعامل Unata بر این باور است که Unata و Instacart مدت زیادی چشم‌اندازی از نوآوری در صنعت مواد غذایی را به اشتراک گذاشته‌اند و تجربه آنلاین خرید مواد غذایی در آینده را ایجاد کرده‌اند.

وی می‌گوید: “ما می‌توانیم با ترکیب نیروهای تیم و فناوری، این دیدگاه را سریع‌تر و برای اولین بار به عنوان یک راه‌حل دیجیتال کاملا جامع و قابل تنظیم برای خرده فروشان مواد غذایی در هر اندازه‌ای ارائه دهیم.”

آپروروا مهتا (Apoorva Mehta)، مدیر عامل Instacart، می‌گوید: “این کار کمک خواهد کرد تا آینده فروشگاه‌های آنلاین را شکل دهد.”

وی گفت: “ماموریت Instacart همواره به‌عنوان یک شریک مستقل برای خرده‌فروشان است و آن‌ها را قادر می‌سازد تا مشتریان بهترین تجربیات خود را با استفاده از بهترین تکنولوژی ارائه دهند.”

وی همچنین ادامه داد: “این کسب اجازه می‌دهد تا ما این تعهد را به سطح بعدی برسانیم که این نشان دهنده یک پیروزی برجسته برای خرده‌فروشانی است که از مقیاس Instacart بهره‌مند خواهند شد، چراکه تکنولوژی قابل تنظیم Unata و یکپارچگی عمیق صنایع غذایی این کسب و کار را امکان‌پذیر کرده است.”

جالب است بدانید؛ Instacart تاکنون تنها در ایالات متحده فعالیت داشت، اما در ماه نوامبر برنامه‌های خود را برای گسترش به تورنتو و ونکوور گسترش داد و از طریق ارتباط با خرده‌فروش Loblaw کانادا، گسترش یافت.

انتهای پیام/