استارتاپ‌های حوزه کتاب حمایت می‌شوند

0
84

رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آمادگی دارد تا از استارتاپ‌های حوزه کتاب حمایت ویژه به عمل آورد.

به گزارش بادیجی ، رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات خبر از حمایت وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات از استارتاپ‌هایی داد که در حوزه کتاب آغاز به فعالیت می‌کنند.

وی در این‌باره گفت: وزارت ارتباطات و فناوری اطلاعات آمادگی دارد تا از استارتاپ‌های حوزه کتاب حمایت ویژه به عمل آورد. این استارتاپ‌ها می‌توانند از تسهیلات ویژه مانند وام، مشاوره، مونیتورینگ و… بهره ببرند و شرایط این تسهیلات کاملا فراهم است.

او ادامه داد: شاید نسل جوان امروز نسبت به استارتاپ‌ها نگرش مثبتی نداشته باشند و تصور کنند سود مادی زیادی به همراه ندارد و به همین دلیل گرایش چندانی نداشته باشند، اما به نظرم خانه کتاب می‌تواند جوانان علاقه‌مند را برای تاسیس استارتاپ‌هایی تشویق کنند که اولا کارآفرینی می‌کنند و بعد سودآوری دارند و در درجه سوم برای ترجمه‌های خوب در خارج از کشور بازاریابی و کسب و کاری هم برای آن‌ها راه‌اندازی کنند.

رییس مرکز روابط‌عمومی و اطلاع‌رسانی وزارت ارتباطات و اطلاعات گفت: برای مثال استارتاپی در جهان وجود دارد که در حال حاضر کتاب‌های جدید را به صورت خلاصه در اختیار سیاست‌مداران بزرگ قرار می‌دهند که درآمد بسیار خوبی دارد.

انتهای پیام/