احتمال وجود شارژر بی‌سیم در گوشی‌های جدید گوگل

0
11

تا به حال خبرهای بسیاری در زمینه گوشی های جدید گوگل یعنی Pixel 3 و Pixel 3 XL منتشر شده است اما اضافه شدن شارژر بی سیم به این گوشی ها جذابیت آنها را بیشتر می کند.

به گزارش بادیجی ، در ادامه خبرهای منتشر شده در زمینه گوشی های Pixel 3 و Pixel 3 XL ، شایعاتی در زمینه ارائه شارژر بی سیم برای این گوشی ها منتشر شده است که می تواند جالب باشد.

اگر بخواهیم مدارک بیشتری در مورد وجود این شارژر بی سیم ارائه کنیم ، می توانیم به وجود مدرکی اشاره کنیم که در یکی از برنامه های بتا گوگل دیده شده است.

هنوز جزئیات زیادی در مورد این موضوع منتشر نشده است اما با توجه به این انیمیشن ، کاربران می توانند عکس های خود را به صورت نمایش اسلاید روی این گوشی ها مشاهده کنند.

شواهد و مدارک جدید در مورد شارژر بی سیم

در ادامه این شواهد می توانیم به وجود یک سری کد که در برنامه دستیارصوتی گوگل پنهان شده بود نیز اشاره کنیم. این امکان وجود دارد که شما بتوانید از برنامه دستیارصوتی گوگل بدون باز کردن گوشی خود استفاده کنید.

در ادامه این انیمیشن که در تصویر زیر مشاهده می کنید می توانیم به تغییرات جدید در به وجود اعلان های اختصاصی برای آلارم ، تقویم ، مراسم ها ، پیام ها و موسیقی ها اشاره کنیم.

تاریخ رونمایی از گوشی های جدید گوگل

قطعا ما خبرهای بیشتری در مورد گوشی های جدید گوگل یعنی Pixel 3 و Pixel 3 XL در تاریخ 9 اکتبر و در مراسم اختصاصی این شرکت خواهیم شنید ولی قطعا اگر خبرهای تازه در مورد گوشی های جدید گوگل به دست ما برسد ، آنها را با شما عزیزان به اشتراک خواهیم گذاشت.

گوشی های Pixel 3 و Pixel 3 XL پرچم داران جدید این شرکت هستند و شرکت گوگل تلاش های بسیاری داشته که بتواند بهترین گوشی ها را به بازار عرضه کنید و ما قطعا طی روزهای آینده خبرهای بیشتری در مورد گوشی های جدید شرکت گوگل خواهیم شنید که می تواند علاقمندان و کاربران این برند را بیش از پیش هیجان زده کند.

کاربران این شرکت امیدوارند که این گوشی ها با کمترین میزان باگ و خطا به بازار عرضه شوند تا همگان بتوانند از این گوشی های پرچم دار جدید گوشی به بهترین شکل ممکن استفاده کنند.

منبع

انتهای پیام/