آگهی‌های عجیب آمازون!

0
11

اگر فکر می‌کنید برخی آگهی‌های دیوار عجیب و غریبند و باورنکردنی محسوب می‌شوند، بد نیست سری به آگهی‌های غول خرده‌فروشی جهان یعنی آمازون بزنید.

به گزارش بادیجی، بسیاری از افرادی که عادت دارند خرید و فروش‌های خود را از طریق آگهی‌های وب سایت‌های مجازی مثل دیوار و شیپور انجام دهند، هر از گاهی با تبلیغاتی عجیب رو به رو می‌شوند و البته با اسکرین شات گرفتن از این تبلیغات و به اشتراک گذاشتن آگهی‌های مذکور در شبکه‌های اجتماعی، سوژه‌ای برای خنده و سرگرمی ایجاد می‌کنند.

با این وجود اگر تصور می‌کنید فقط برخی از کالاهای موجود در آگهی‌های دیوار عجیب محسوب می‌شوند، بد نیست نگاهی به برخی کالاهای وب سایت آمازون داشته باشید:

جعبه خالی
شاید باورتان نشود یا فکر کنید اشتباه می‌کنید اما واقعا درست خوانده‌اید. درواقع شما ۱۲ دلار به آمازون پرداخت می‌کنید تا هیچ بخرید. یک جعبه پر از خالی و پوچ.

کوسن جف گلدبلوم
شاید طرفداران آنجلینا جولی، مریلین مونرو، جانی دپ، برد پیت و سایر بازیگران خوش چهره قدیم و جدید هالیوودی حاضر باشند کوسنی با طرح بازیگر محبوب خود بخرند اما این واقعا عجیب به نظر می‌رسد که فردی حاضر باشد کوسن منقش به تصویر جف گلدبلوم؛ بازیگر نه چندان مطرح سینما ۱۴ دلار هزینه کند.

اغلب رستوران‌ها و فست فودی‌هایی که مرغ کنتاکی یا انواع برگر و ساندویچ می‌فروشند، عادت دارند کنار ساندویچ‌های خود سس می‌گذارند اما این بسیار عجیب و باورنکردنی به نظر می‌رسد که سس‌های اشانتیون و کوچک کنار ساندویچ در فضای مجازی فروخته شود. با این حال این اتفاق در آمازون رخ داده است.

یک بسته پر از کرم خوراکی
درست است که بازار کرم های خوراکی در کشورهای جنوب شرقی آسیا داغ است اما شاید باور نکردنی باشد که می‌تواند یک بسته پر از کرم‌های زنده خوراکی را با سفارش از طریق آمازون نیز دریافت کرد. این روزها آگهی فروش حشرات و کرم‌های خوراکی در آمازون توجه بسیاری از افراد را به خود جلب کرده است.

انتهای پیام/