آموزش موفقیت در مصاحبه‌های کاری با هوش مصنوعی

0
8

موفقیت در مصاحبه‌های کاری نیاز به اطلاع از برخی ظرائف و نکات دقیق دارد و یک برنامه هوش مصنوعی می‌تواند در این زمینه به علاقمندان کمک کند.

به گزارش بادیجی، موفقیت در مصاحبه‌های کاری نیاز به اطلاع از برخی ظرائف و نکات دقیق دارد و یک برنامه هوش مصنوعی می‌تواند در این زمینه به علاقمندان کمک کند.

برنامه‌ای که به این منظور طراحی شده، Interview School Premium Plan نام دارد که یک برنامه هوش مصنوعی است که می‌تواند به کاربران برای ارتقای توانایی‌هایشان برای انجام مصاحبه کاری کمک کند.

این برنامه ۷۳ دلاری از طریق انجام گفتگو با فرد داوطلب و برخی پرسش و پاسخ‌ها می‌تواند آموزش‌های لازم را به وی منتقل کند. هوش مصنوعی برنامه مذکور با اطلاع از انبوهی از مصاحبه‌های انجام شده پرسش‌هایی دقیق و به‌روز را از مصاحبه شونده طرح می‌کند.

این پرسش‌ها از شرکت‌ها و موسسات مشهوری مانند دراپ باکس، اسلک سروی مانکی و غیره جمع‌آوری شده.اند. این برنامه با دقت به پاسخ‌های کاربران نیز گوش می‌کند و بازخورد دقیقی به داوطلب ارائه می‌کند. بررسی لحن و تن صدا، میزان اعتماد به نفس و محتوای پاسخ‌ها نیز در دستور کار برنامه مذکور قرار دارد.

انتهای پیام/