آشنایی با ناشناخته‌ترین بازی‌های فکری موبایل

0
14

آشنایی با ناشناخته ترین بازی های فکری موبایلکالاسودا- دانلود بازی فکری طرفداران بسیار زیادی در تمام گروه های سنی دارد.

به گزارش بادیجی ، این سبک بازی همواره مورد استقبال کاربران قرار می گیرد و هیجان بسیار زیادی را برای کاربران فراهم می کند.

دانلود بازی فکری تنها مخصوص سیستم عامل های موبایلی نیست و در کامپیوتر های شخصی نیز طرفداران زیادی دارد. در این مطلب قصد داریم به بررسی دو بازی فکری بسیار زیبا بپردازیم.

نرم افزار Florence

دانلود این بازی جذاب بدون شک ساعت ها می تواند کاربران را سرگرم کند.

این بازی بسیار زیبا توسط Annapurna Interactive توسعه پیدا کرده و در اختیار کاربران قرار می گیرد. این بازی زیبا قیمتی در حدود سه دلار دارد اما نسخه های رایگان آن نیز در وب سایت های معتبر فارسی قرار گرفته است.

دانلود این بازی زیبا اثری هنری را برای شما ایجاد می کند که زندگی عادی انسان ها را نمایش می دهد. این بازی روایت گر عشق و جدایی نیز است.

قصه ی بازی درباره دختری 25 ساله به نام Florence Yeoh است که در زندگی خود، افسرده شده و حال با سرگرمی های سطحی، روز را شب می کند.

مراحل اولیه بازی به برخی کارهای روزانه در زندگی فلورنس اختصاص دارند که با تعامل هایی ساده و برخی مینی‌ گیم ها، انجام می گیرند.

جریانات اصلی روایت از جایی شروع می شود که در یکی از عادی ترین روزها هنگامی که در حال گوش دادن به یک قطعه موسیقی است و هم زمان از خیابان عبور می کند، به دلیل اتمام شارژ، موبایل اش خاموش شده و مجبور می شود با گوش هایی غیر مسلح به باقی مسیر ادامه دهد.

بازی Optica

این بازی بسیار زیبا توسط استودیوی GLITCH توسعه پیدا کرده و در استور رسمی گوگل به صورت رسمی قرار گرفته است.

این بازی بسیار زیبا بیش از 70 مرحله دارد. که هرکدام می تواند هیجان را برای کاربران به همراه آورد.این بازی پازلی نیاز به قوه ی تخیل بالا دارد و ممکن است ساعت ها شامل را در یک مرحله قرار دهد.

این بازی بسیار زیبا شاید در ایتدا اسان باشد اما به مرور شما را مجبور به تمرکز می کند. این بازی شرایط جالبی را ایجاد می کند، در نگاه اول آن مسیری که می بیند راه حل شما نیست بلکه با چرخاندن اشکال متوجه می شوید که این چیزی بیشتر از اتصال دو نقطه بر روی اشکال به یکدیگر است.

پس زاویه های مختلف را بررسی کنید تا راه حل را در مسیرهای پنهان شده پیدا کرده و پازل ها را حل کنید.

انتهای پیام/